Menu
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

Çınar Peynircilik 2018 yılında Diyarbakır’da Mehmet Emin ÇINAR tarafından kurulmuştur. Firmamız sektöre büyük yatırımlarla girmiş olup firmamızın açıldığı günden bu yana başta Diyarbakır halkı olmak üzere tüm Türkiye’den ürünlerimiz talep görmektedir. Gelen talepler neticesinde müşterilerimize daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek amacıyla www.cinarpeynircilik.com web sitemizi kurduk. Web sitemizden ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilir, istediğiniz üründen dilediğiniz miktarda satın alabilirsiniz.   

Çınar Peynircilik olarak   Diyarbakır ve çevresinde doğal ürünleri ilk elden alıp sizlerin beğenisine sunmaktayız. Firmamız olarak

" İşimiz sofralarınıza Lezzet ve Sağlık Katmaktır "

Çınar Peynircilik , kendisine faaliyet alanı olarak; köylülerin kendileri için yaptıkları yöresel köy peynirleri olan keçi peyniri, koyun peyniri, dil peyniri, örgülü peynirin yanında tereyağını, son teknoloji kullanarak, el değmeden üretip sofranıza ulaştırmayı seçmiştir.  Bunun yanında kuruyemiş, reçel, baharat, şarküteri ve bal çeşitlerini de doğal olarak satışını yapmaktayız. 

Çınar Peynircilik olarak Dostlarımıza ikram ettiğimiz bu ürünlerimizin, tadından, doğallığından çok etkilenen dostlarımızın talebi ve teşvikiyle, sektöre girdik.

Bu temeller üzerinde yükselen işletmemizde ürettiğimiz ürünlerimize, önce çevremizde, sonra başka illerde, daha sonra ise Türkiye’nin dört bir yanından talepler gelmeye başlayınca, bu talebi karşılamak adına biz de işletmemizi kaliteden taviz vermeksizin, büyüttük, ürün gamımızı ve çeşitliliğini arttırdık. Gelinen noktada sizlerin beğenisi doğrultusunda ürünlerimizi sofralarınıza ulaştırıyor, koşulsuz müşteri memnuniyetini önceleyerek faaliyetlerimizi yürütüyoruz.


ÇINAR Peynircilik;

- Geleneksel ve yöresel köy peyniri tadını gelecek nesillere ulaşması öncelikli hedefimizdir.

- Çocuklarımıza yedirmeyeceğimiz hiçbir ürünü satmayız.

- Tüketicilerimizin gelişim ve sağlığına katkıda bulunmak için çalışıyoruz.

- Yöre halkına istihdam sağlamak en önemli motivasyon kaynağımızdır.

-  Kendini yenileyen hizmet anlayışı ve sürekli gelişen teknolojinin takipçisiyiz.

Firmamız Kep Adresi: mehmetemin.cinar@hsol.kep.tr